درباره رای سرام بیشتر بدانید

شرکت رای سرام در سال 1394 فعالیت اصلی خود در زمینه طراحی و تولید محصولات سرامیکی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان کاشی های دیوار،سرامیک های کف و …برای صادرات شروع نموده و هم اکنون فعالیت خود را در عرصه بازار داخلی دارا می باشد.

این شرکت با هدف برآورده نمودن نیاز مشتری و تهیه سبد کاملی از محصولات با کارخانجاتی نظیر کاشی زهره و کاشی پارس و کاشی راک و کاشی تکسرام و میلاد و حافظ و….همکاری نموده ومحصولات لوکس را باکیفیت عالی فراهم نموده است .

همچنین این شرکت با بهره گیری از بهترین  متد روز دنیا برند خود را به نام برند پارس اوپال معرفی می کند، این برند با هدف ارائه محصولی با سطح کیفی بالا در سال 1398 شروع به فعالیت کرده و با به کارگیری روشهای نوین مدیریت در تولید و خلاقیت در طراحی محصولات و استفاده از دانش و تجارب مدیران و کارشناسان مجرب در کمتر از یکسال فعالیت خود موفق به دستیابی تمام اهداف تعیین شده در بازار به شدت رقابتی این صنعت گردیده است.

این شرکت سرامیک های لعابدار مات و براق وپرسلان وضد اسید پولیش و فول پولیش و…. خودرا در اندازه ای 100*33 و 90*30 و 60*60 و 80*80 و 100*100 و 120*60 و 60*20 تولید میکند.

بخشی از اقدامات انجام شده توسط مجموعه رای سرام در بازار داخل و خارج :

1- دارای چندین نماینده انحصاری در سراسر استان کشور

2- فعالیت پیش از چندین عامل فروش در سطح شهر تهران وکشور

3- صادرات مستقیم به لهستان و سومالی و کنیا و ارمنستان و پاکستان و عراق و سوریه وافغانستان وعمان و قطر و شیلی و آفریقای جنوبی و….

4- شرکت در نمایشگاههای تخصصی صنعت کاشی و سرامیک

آمده ایم تا نامی ماندگار در صنعت کاشی های سرامیکی و برندهای معتبر در بیکران مطرح ترین های بی همتای این صنعت باشیم و محصولاتی همراه با خدمات متفاوت و بهتر به مشتریان خود ارائه دهیم.

فهرست